TERE TULEMAST NORD HOSTELISSE!

Nord Hostel on majutusasutus, mis ühendab koduse hubasuse, mugavused, mõõduka hinna ja kiire ning vastutuleliku teeninduse. Hostel asub linnasüdame vahetus naabruses, kuid privaatne asukoht tagab meie külalistele vaikuse ja rahu. Oleme meeldivaks avastuseks neile, kes tihti reisides ei soovi kulutada majutusele üleliia palju, ent nõuavad samas puhtust, korda ning head teenindustaset.
Nord Hostelis on iga külaline oodatud ja eriline. Me teeme kõik selleks, et tunneksite ennast hästi. Tallinna külastades valige peatuspaigaks Nord Hostel!

NORD HOSTEL

Iga päev saabub Tallinna tuhandeid turiste. Neid ootab vana ja samas noor Eesti Vabariigi pealinn oma vaatamisväärsuste ja kiirelt areneva uuslinnaga. Kas Tallinnas veedetud aeg kujuneb meeldejäävaks oleneb paljus ka sellest, milline peatuspaik endale valida.
Nord Hostel asub kesklinna lähedal. Toompea, Raekoja plats ning Vabaduse väljak jäävad 10-15 minutilise jalutuskäigu kaugusele.
Paari minuti tee on bussi nr 40 ja trollibusside 1, 4, 5 ja 7 peatustesse. Hostelis võib valida luksuslikuma kahese numbri, kolme ja neljainimese tubade või suuremate ühisruumide vahel.
Linnaga tutvumise järel on päikesepaistelistel õhtutel mõnus lõõgastuda väliterrassil.
Autoga saabujatele on hostelil pakkuda tasuta parkimiskohad. Majas on tasuta WIFI. Teisel korrusel asub toiduvalmistamiseks kõige vajalikuga sisustatud köök.
Samas on nelja minuti jalutuskäigu kaugusel market, mis pakub ka sooja valmistoitu.

Nord Hostel asub aadressil Ristiku põik 8.
Tere tulemast!